Půjčovny kol a elektrokol

Půjčovny kol a elektrokol

Pokud jste přijeli do Jeseníků a nemáte s sebou kolo, nabízíme vám výběr z několika půjčoven kol a elektrokol, abyste si mohli užít naše hory také ze sedla.

Stezky a cyklotrasy
Bikecentrum Hynčice pod Sušinou - Kolovna
V bikecentru najdete vše na jednom místě - testcentrum, elektrokola německé značky Bergamont, servisní služby, oblečení a doplňky značky Scott, infocentrum s tipy na výlety, občerstvení v bistru, pumptrack a skill centrum, sociální zázemí, parkoviště... V nabídce testcentra jsou kola značky SCOT ... (více)
Cyklopoint Ostružná - Hotel Skiland
Tento cyklopoint vám umožní provést servis či opravu základních závad vašeho kola, uložit zavazadla, vyprat a usušit oblečení, ohřát si jídlo či přespat. K zapůjčení jsou elektrokola značky Bergamont s odpruženou přední vidlicí nebo dětský vozík za kolo. Veškeré informace dostanete na recepc ... (více)
Půjčovna elektrokol - Hotel Červenohorské sedlo
Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy. Půjčovnu naleznete v Hotelu Červenohorské sedlo – recepce. Vše si můžete rezervovat v rezervačním formuláři. Provozovatel: PŮJČOVNA SKIALP VYBAVENÍ A ELEKT ... (více)
Půjčovna elektrokol Filipovice - Hotel Stará pošta
Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy. Půjčovnu naleznete v Hotelu Stará pošta – recepce. Vše si můžete rezervovat v rezervačním formuláři. Provozovatel: PŮJČOVNA SKIALP VYBAVENÍ A ELEKTROKOL t ... (více)
Půjčovna elektrokol Jeseník - Jeseníky Tour.eu
Půjčovna nabízí elektrokola s dojezdem 120 km při asistovaném šlapání na jedno nabití baterie s technologií anglické značky Wisper. Dále si můžete půjčit dětskou sedačku nebo GPS navigaci s připravenými trasami. Provozovatel: Jeseníky Tour.eu tel.: +420 732 277 135 e-mail: info@jesenikytour.c ... (více)
Půjčovna kol Jeseník - Sport 2000
Půjčovna nabízí horská kola značky KTM s odpruženou vidlicí se zamykáním pružení, velikost kol 26", osazeno komponenty Shimano, čelisťové brzdy, platformové pedály pro užití s různou obuví. Dále si můžete půjčit dětskou sedačku nebo dětský vozík za kolo. Půjčovna nabízí také servis jízd ... (více)
Půjčovna elektrokol Lipová-lázně - Kolovna
V půjčovně naleznete nabídku elektrokol od německé značky Bergamont. Půjčovnu naleznete v Schrothových léčebných lázních v Dolní Lipové - recepce. Provozovatel: Schrothovy léčebné lázně tel.: +420 777 457 111, 112  e-mail: info@lazne-lipova.cz web: https://www.lazne-lipova.cz ... (více)
Půjčovna elektrokol Malá Morávka - Restaurace na Hvězdě
Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy. Půjčovnu naleznete u Restaurace na Hvězdě – parkoviště Hvězda. Vše si můžete rezervovat v rezervačním formuláři. Provozovatel: PŮJČOVNA SKIALP VYBAVENÍ A E ... (více)
Půjčovna elektrokol Ovčárna - Chata Sabinka
Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy. Půjčovnu naleznete na Chatě Sabince - půjčovna má samostatný vchod z parkoviště Ovčárna, točna. Vše si můžete rezervovat v rezervačním formuláři. ... (více)
Půjčovna elektrokol Ostružná - Penzion pod Šerákem
Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy. Půjčovnu naleznete v Penzionu pod Šerákem. Vše si můžete rezervovat v rezervačním formuláři. Provozovatel: PŮJČOVNA SKIALP VYBAVENÍ A ELEKTROKOL tel.: +420  ... (více)