Vrbenské a Rýmařovské traily

Vrbenské a Rýmařovské traily

Také v Moravskoslezském kraji jsou rozšířené trasy pro náročné bikery. Hlavním střediskem v Jeseníkách je Kopřivná, kde vás mohou naučit něco s bikerského umění třeba v jezdecké škole.

Stezky a cyklotrasy
Bikepark Kopřivná
Dvanácti kilometry sjezdových tratí se chlubí Bikepark Kopřivná v Malé Morávce. Tamní tratě Family 1 a Family 2 hravě zvládnete i se svými ratolestmi. Obě tratě jsou vhodné také pro horské koloběžky a trojkolky, které vám v tamní půjčovně rádi zapůjčí.  Začínající mladé bikery nadchne Funtrail ... (více)
Bikepark Vrbno
Bikepark Vrbno se nachází v blízkosti vrcholu Vysoké hory ve Vrbně pod Pradědem. Bikepark disponuje třemi tratěmi lišícími se svou náročností v terénu. Natural trail (černá) - 2 512 m, mamba trail (červená) - 1 540 m a tobogan trail (modrá) - 2 150 m. Na vrchol je možné se dostat po stoupac ... (více)
Express Bikepark Karlov
Vyzkoušejte si čtyři parádní trasy - červenou a černou downhill trasu pro zkušené bikery, modrou pro začínající a rodinnou pro děti. Na vrchol vás pohodlně vyveze 4sedačková lanovka Karlov Ski Express. Rodinná (Family line) s délkou 2000 m - Pohodový sjezd pro naprosté začátečníky a děti. ... (více)